آغاز ثبت نام آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور، تمدید نمیشود

به گزارش وبلاگ سفردوستان، خبرنگاران-ثبت نام داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از امروز آغاز شد.

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور، تمدید نمیشود

به گزارش وبلاگ سفردوستان، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان شمالی با بیان اینکه زمان ثبت نام این آزمون به هیچ وجه قابل تمدید نیست، گفت: ثبت نام داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از امروز از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و تا سرانجام روز شنبه 29 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

حسین فرجی اضافه کرد: این آزمون هفته دوم آبان ماه سال جاری برگزار و نتیجه اولیه آن حدود 45 روز بعد اعلام می شود.

فرجی با اشاره به شرایط شرکت در این آزمون گفت: داوطلبانی می توانند در آزمون مشترک فراگیر شرکت کنند که مطابق با ماده 42 قانون مدیریت خدمات کشوری، دارای شرایط مندرج در دفترچه و مدرک تحصیلی مطابق با عنوان مدرک تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل اعلام شده در دفترچه آگهی استخدامی منتشر شده باشند.

وی گفت: داوطلبان دقت کنند عنوان درج شده در گواهینامه موقت یا دانشنامه آنان با عنوان مدرک تحصیلی لازم در آگهی استخدام دقیقاً یکسان باشد.

وی اضافه کرد: داوطلبان استخدام باید سلامت جسمانی و روانی، و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند را داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان شمالی با اشاره به این نکته که بر اساس قوانین مربوطه، برخی از دستگاه ها از شمول قانون مدیریت خدمات کشوری مستثنی هستند، بیان داشت: ممکن است برخی دستگاه ها در قوانین و مقررات خود شرایط دیگری را نیز پیش بینی کرده باشند و در این آزمون نیز شرایط اختصاصی هر یک از دستگاه های اجرایی آورده شده است.

وی داشتن حداقل 20 سال تمام و حداکثر 25 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر 30 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر 35 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر 40 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر 45 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری را شرط سنی شرکت در این آزمون اعلام کرد و اضافه کرد: این شرط تبصره هایی دارد که در دفترچه آزمون به صورت کامل توضیح داده شده است. همچنین میزان مدت خدمت ضرورت داوطلبان به حداکثر سن های اعلام شده اضافه می شود.

حسین فرجی با بیان اینکه افراد دارای مدارک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده، برای شرکت در آزمون باید مدرک (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) ذکرشده در این دفترچه را داشته باشند، گفت: صدور حکم کارگزینی پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در دفترچه ثبت نام است و حتی اگر افراد مدرک بالاتر داشته باشند، لحاظ نخواهد شد.

وی همچنین تأکید کرد: بر اساس دستورالعمل آزمون ها و قوانین و مقررات مربوطه، هر داوطلب حداکثرمجاز به انتخاب یک شغل محل است.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان در خصوص شرکت دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی در آزمون مشترک فراگیر، گفت: قرار است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز هم زمان در این آزمون شرکت داشته باشد ولی تا به امروز آگهی استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی از سوی این وزارت یادشده واصل نشده است که به محض وصول، اقدامات لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت./ایلنا

منبع: شفقنا اقتصادی

به "آغاز ثبت نام آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور، تمدید نمیشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور، تمدید نمیشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید