ترامپ: آمریکا نیازمند تیمارستان های بیشتری است

رئیس جمهور آمریکا گفت که این کشور نیازمند بیمارستان های مخصوص بیشتری برای بیماران روانی (کسانی که اقدام به تیراندازی می نمایند) است.

ترامپ: آمریکا نیازمند تیمارستان های بیشتری است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت که می خواهم که مردم کلمه بیماران روانی را در خاطر داشته باشند.این افراد (کسانی که تیراندازی می نمایند) از بیماری روانی رنج می برند و کسی درباره آن حرفی نمی زند.

وی در ادامه اضافه کرد: معتقدم که ما نیازمند ایجاد موسساتی ویژه (برای بیماران روانی) هستیم. ما نیازمند بازگشایی بیمارستان هایی برای بیماران روانی هستیم و نمی توانیم به این افراد اجازه دهیم که در خیابان ها حضور داشته باشند.

روز 12 مرداد ماه بود که در پی تیراندازی کور یک فرد مسلح در شهر اِل پاسو واقع در ایالت تگزاس (آمریکا)، بیست نفر جان خود را از دست داده و بیست وچهار تن دیگر نیز زخمی شدند. (جزئیات بیشتر)

در همان روز نیز یک تیراندازی مرگبار دیگر این بار در شهر دیتون ایالت اوهایو روی داد که در این حادثه 10 نفر، از جمله فرد مهاجم، کشته و 16 نفر دیگر هم در جریان این تیراندازی زخمی شدند. (جزئیات بیشتر)

پس از این تیراندازی ها و افزایش انتقادها از دونالد ترامپ به دلیل اظهارات نژادپرستانه اش، وی مدعی شد که بیماران روانی عامل این تیراندازی ها بودند. (جزئیات بیشتر)

این در حالی بود که جو بایدن نامزد پیشرو انتخابات درون حزبی دموکرات ها، دونالد ترامپ را به هیزم ریختن در آتش سفیدبرترپنداری متهم کرد که به گفته او، این امر، عامل چندین تیراندازی جمعی در ایالات متحده شده است. (جزئیات بیشتر)

دولتهای آمریکا همیشه تیراندازیهای مرگباری که توسط آمریکاییهای سفیدپوست انجام می گردد را به مساله بیماران روانی نسبت می دهند و تمایلی به تروریستی خواندن این حوادث ندارند. این درحالیست که، اغلب حوادثی که عوامل آن به سیاه پوستان یا دیگر اقلیتهای دینی مرتبط است را بلافاصله تروریستی اعلام می نمایند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: آمریکا نیازمند تیمارستان های بیشتری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: آمریکا نیازمند تیمارستان های بیشتری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید