تماس ساری، دلیخت را برای پیوستن به یوونتوس مصمم کرد

به گزارش وبلاگ سفردوستان، یک تماس مثبت و کارساز از سوی سرمربی بانوی پیر با کاپیتان آژاکس او را در آستانه پیوستن به بیانکونری قرار داده است.

تماس ساری، دلیخت را برای پیوستن به یوونتوس مصمم کرد

به گزارش وبلاگ سفردوستان، سایت کالچومرکاتوی ایتالیا گفت که به دنبال یک تماس تلفنی سازنده از سوی مائوریتزیو ساری با ماتیس دلیخت، مدافع میانی هلندی آژاکس حالا در آستانه عقد قرارداد با بانوی پیر قرار گرفته است.

گویا سرمربی جدید یوونتوس در تماسی که با کاپیتان قهرمان هلند داشته به او در مورد برآورده شدن انتظاراتش از جمله بازی در ترکیب اصلی اطمینان خاطر داده است و توانسته نظر او را به طور کامل جلب کند. اکنون تنها مانعی که برسر راه انتقال دلیخت به تورین باقی مانده، پرداخت رقم مورد نظر آژاکس برای فروش دلیخت است.

آژاکس برای فروش دلیخت 75 میلیون یورو می خواهد اما یوونتوس نسبت به پرداخت این رقم بی میل است. با این حال حقوق و دیگر امتیازاتی که یووه به شخص دلیخت پیشنهاد نموده، نسبت به پیشنهادهایی که دیگر مشتریانش به او داده اند، بهتر بوده و به همین دلیل او با بانوی پیر به توافق رسیده است. از این رو انتظار می رود که دیر یا زود، دو باشگاه هم بر سر رقم انتقال بازیکن 19 ساله به تورین توافق نمایند. در همین حال بعضی دیگر از رسانه های ایتالیایی نوشته اند که دلیخت روز چهارشنبه برای انجام تست پزشکی اش به تورین می رود.

کالچو مرکاتو در خبری دیگر نوشته است که یوونتوس خرید مائورو ایکاردی را هم در دستور کار دارد و برای تأمین بودجه جذب مهاجم اینتر، دو مهاجم فعلی خود گونسالو ایگواین و ماریو مانژوکیچ را خواهد فروخت. این سایت ایتالیایی نوشته که بانوی پیر به ایگواین و مانژوکیچ گفته که تابستان سال جاری می توانند تورین را ترک نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تماس ساری، دلیخت را برای پیوستن به یوونتوس مصمم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس ساری، دلیخت را برای پیوستن به یوونتوس مصمم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید