حمله پرسپولیسی ها به جواد نکونام بعد از اظهارات جنجالی

به گزارش وبلاگ سفردوستان، پرسپولیسی ها می گویند تنها دلیلی که نکونام به جای انتقاد از سازمان لیگ، نام پرسپولیس را به زبان آورده، همین است که زمینه های حضور در استقلال را بچیند و نزد هواداران تیم آبی پوش پایتخت دلبری کند.

حمله پرسپولیسی ها به جواد نکونام بعد از اظهارات جنجالی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سفردوستان، جواد نکونام یکی از افرادی بود که به برنامه ریزی لیگ برتر اعتراض داشت. البته در نگاه کلی می توان به سرمربی فولاد خوزستان حق داد، زیرا در برنامه جدید لیگ، تیمش باید در شرایط فعلی سه بازی پشت سر هم در تبریز، اصفهان و تهران و در خارج از خانه داشته باشد. حداقل دو ملاقات از این سه بازی، سخت و سرنوشت ساز در راه قهرمانی است. آن ها همچنین باید برای حضور در پلی آف آسیا هم آماده شوند که برنامه فشرده ای برای فولاد می سازد. نکونام یکی از منتقدان اصلی برنامه ریزی فعلی لیگ برتر است. او در مصاحبه رادیویی خود علیه ارکان اصلی تصمیم ساز در سازمان لیگ این طور عنوان داشته که همه تیم ها متضرر می شوند غیر از پرسپولیس. این حرف ها، اما در فضای مجازی شکل دیگری به خود گرفت و هواداران پرسپو لیس در راستای حمایت از تیم شان، نکونام را هدف نقدها قرار دادند و به سرمربی فولاد تاختند.

آن ها اعتقاد دارند جواد نکونام کوشش زیادی می نماید تا در آینده راهنمایی استقلال را به دست بگیرد. اتفاقاً رابطه فکری و نکو نام پس از اتفاقات خاتمه بازی فولاد و استقلال بد است تا حدی که شایعاتی در مورد شکایت نکونام بابت ادبیات زننده سرمربی استقلال به گوش می رسید. از سوی دیگر، هواداران استقلال معتقدند نکو نام را باید یکی از گزینه های همیشگی حضور روی نیمکت استقلال در سال های آینده قلمداد کرد و چه بسا اگر در همین فصل اتفاقات عجیبی رخ نمی داد، نکونام سرمربی استقلال می شد. حالا پرسپولیسی ها می گویند تنها دلیلی که نکو نام به جای انتقاد از سازمان لیگ، نام پرسپولیس را به زبان آورده، همین است که زمینه های حضور در استقلال را بچیند و نزد هواداران تیم آبی پوش پایتخت دلبری کند!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حمله پرسپولیسی ها به جواد نکونام بعد از اظهارات جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله پرسپولیسی ها به جواد نکونام بعد از اظهارات جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید