شجاع و عصبانیتی که تمام نمی گردد

شجاع خلیل زاده هم که دیگر این نوع اعتراضات به جزئی از بازی اش تبدیل شده است و در هر صحنه می توان منتظر یک کارت برای او بود.

شجاع و عصبانیتی که تمام نمی گردد

شجاع و عصبانیتی که تمام نمی گردد

این روزها اولین سوالی که از بازیکنان پرسپولیس می گردد پرسید این است که چرا اینقدر عصبانی؟ بازیکنانی که عصبانیت و خشونت آنها در زمین به شدت جلب توجه می نماید و این عصبانیت با حرکت به سمت انتهای زمین شدت بیشتری پیدا می نماید. جلال حسینی، شجاع خلیل زاده و بیرانوند بازیکنانی هستند که در این چند هفته بیش از بقیه اعتراض های جنجالی به داور و دیگر عوامل بازی داشته اند. شجاع خلیل زاده هم که دیگر این نوع اعتراضات به جزئی از بازی اش تبدیل شده است و در هر صحنه می توان منتظر یک کارت برای او بود. خلیل زاده که بازی هفته گذشته مقابل فولاد خوزستان را به دلیل محرومیت از دست داد در بازگشت به لیگ یک کارت زرد هم گرفت تا خرق عادت نکرده باشد. او در این بازی هم در اعتراض و حاشیه سنگ تمام گذاشت اما باز هم خوش شانس بود که فقط با یک کارت زرد بازی را ترک کرد.

شجاع خلیل زاده فقط در مواردی که به برخورد داور یا بازیکنان حریف با خودش اعتراض دارد آغاز به جنجال نمی نماید. عجیب ترین صحنه بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان صحنه ای بود که خلیل زاده به خاطر برخورد بازیکن استقلال با مهدی ترابی که یک برخورد ساده بود به سمت بازیکن حریف رفت و با دست او را تهدید کرد. اتفاقی که با دخالت بازیکنان دو تیم به سرانجام رسید.

بازی مقابل استقلال خوزستان هم به لیست بازی هایی اضافه شد که طرفداران پرسپولیس و برانکو از این که مدافع تیم شان توانست تا دقیقه 90 در زمین بماند شاد بودند اما تعیین نیست که این شانس تا چه زمانی همراه شماره 3 قرمزها باشد. ستاره ای که این روزها بیشتر از پایش از انگشت اشاره اش استفاده می نماید.

270 - 2

منبع: ایران ورزشی

به "شجاع و عصبانیتی که تمام نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاع و عصبانیتی که تمام نمی گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید